Sledujte náš facebookový profil.

Nic Vám neuteče.

Více zde

  Stále nové a nové akce pro děti.

          Žijte s dětmi naplno:)

           Kalendář akcí zde

V Příbrami otevřely dvě holky nové hračkářství!


autor: Petra Holazová, Hračky a my

datum: 12.12.2017V Příbrami otevřely dvě holky nové hračkářství! A není to obyčejné hračkářství, stejně jako nebyly obyčejné ty dvě legendární filmové kadibudky :) V kouzelných prostorách bývalé cukrárny v Dlouhé ulici vznikl prostor, který nenabízí jen prodej hraček a dárečků. Je to také místo příjemných setkání v útulném dětském koutku, které ve staré Příbrami chybělo. 

Kromě dřevěných hraček z čistého dřeva zde najdete i ručně barvené skládačky, vláčky, strkadla i tahací zvířátka. Čeká tu na vás spousta loutek – hadrových, dřevěných, maňásků i vodících figurek. Úžasné jsou

 varialbilní sady Loutkových divadýlek z ekologického, velmi odolného knihkařského materiálu. Několik druhů hraček získalo ocenění Správná hračka, většina je certifikovaná nebo pochází z Chráněných dílen. Myslí se i na místní výrobce, takže je možné objednat vybraný sortiment hraček na přání. Neopomenutelné jsou retro hračky, jako jsou kovová autíčka, traktor s řadící pákou nebo beruška na klíček.

Hračkářství nabízí 90% hraček od českých výrobců, ale najdete zde i kreativní sady a stavebnice z Německa a Belgie. Věková hranice je neomezená, jsou tu k nalezení kojící korále pro miminka ale i dřevěné hole pro babičky a dědečky. Holky plánují od nového roku tématické měsíce, takže kdykoliv sem přijdete, určitě objevíte nějakou novinku :) Na webových stránkách se pracuje, ale už teď můžete sledovat tento krásný obchůdek na facebooku, jmenuje se Hračky a My.  

 

Novinky na webu

Kalendář akcí - Trhy v Sedlčanech

SO 31.3. 

SEDLČANSKÉ FARMÁŘSKÉ TRHY

KDE: Sedlčany, náměstí

KDY: 8:00 - 12:00 hodin

_______________________________________________

Kalendář akcí - Coco

SO 27.1. a NE 28.1.  

COCO

KDE: Příbram, kino, kontakt

KDY: od 14:00 hodin

VSTUPNÉ: 130 Kč sobota, 150 Kč neděle

V neděli se promítá ve 3D.

Animovaný dobrodružný film o chlapci Miguelovi, který se touží stát uznávaným hudebníkem. Bohužel v jeho rodině se hrát nesmí...

Související obrázek

_______________________________________________

Kalendář akcí - Veřejné bruslení

SO 27.1. - NE 28.1.   

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ LEDEN

KDE: Příbram, zimní stadion, malá hala, kontakt

KDY: od 14:00 - 16:00 hodin

VSTUPNÉ: 30 Kč

Fotka uživatele Sportovní zařízení města Příbram.

Fotka uživatele Sportovní zařízení města Příbram.

_______________________________________________

Další informace