Kdo jsme - o nás

Vítáme Vás na informačním portálu PRIBRAMDETEM.CZ

 

Portál vznikl v roce 2012 se záměrem nabídnout příbramským rodičům aktuální, kvalitní a komplexní informace, které mohou při péči o své děti potřebovat.

Založily jsme ho my, mámy na mateřské, protože nám chyběl zdroj informací, co všechno se pro děti v Příbrami nabízí. Web se postupně rozvíjel a dnes už nabízí obrovské množství informací. V kalendáři akcí najdete všechny akce, které jsem pro Vás objevili. Mapujeme slevy dětského zboží v Příbramských obchodech. Dáváme dohromady informace o dopravě s kočáry, kde je možné se s dětmi v klidu najíst, kontakty na školy a lékaře, důležité informace pro těhotné, typy na výlety v dosahu Příbrami a mnoho a mnoho dalšího.

Jedním z našich cílů je i vytvářet pracovní příležitosti pro rodiče na rodičovské dovolené nebo matky s malými dětmi.

Pokud chceme být opravdu aktuální a kvalitní, potřebujeme Vás, příbramské rodiče. Budeme Vám vděčni za jakékoliv přípomínky, nápady či informace, které mohou obsah našeho portálu obohatit.

V roce 2015 pro Vás chystáme i řadu vzdělávacích akcí pro rodiče. Aktuální informace najdete vždy našem webu PRIBRAMDETEM.CZ a facebooku pribramdetem.cz.

 

Za PRIBRAMDETEM.CZ        

Mgr. Hana Čechová a   Drahoslava Lukášová

 

 

 

Další informace